نانو فیبروز در واقع ظریفترین نوع فیبروز ابرو هست که جدیدترین تکنیک آن که امروزه انجام می شود نانو لیفت بروز نامیده می شود. در این نوشتار شما را با تفاوتهای نانو فیبروز و فیبروز بیشتر آشنا می کنیم همچنین به معرفی برترین مراکز نانو فیبروز ابرو هم می پردازیم که می توانید از خدمات پیج اینستاگرام انها استفاده کنید .

نانو فیبروز
نانو فیبروز

بهترین مراکز نانو فیبروز ابرو در تهران

[extpsc id=”25400″]

هاشور ابرو یکی از محبوب ترین روش های زیبایی برای بهبود فرم و پرپشت شدن ابرو است. این روش با ایجاد خطوط مویی ریز در سطح پوست، ظاهری طبیعی و زیبا به ابرو می بخشد.

نانو فیبروز جیست ؟

نانو فیبروز یک روش جدید هاشور ابرو است که با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن و سوزن های نانو انجام می شود. سوزن های نانو بسیار نازک هستند و به همین دلیل خطوط ایجاد شده با آنها بسیار ظریف و طبیعی به نظر می رسند.

فیبروز چیست ؟

فیبروز نیز یک روش هاشور ابرو است که با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن و سوزن های فیبروز انجام می شود. سوزن های فیبروز کمی ضخیم تر از سوزن های نانو هستند و به همین دلیل خطوط ایجاد شده با آنها کمی پررنگ تر و قابل تشخیص تر هستند.

تفاوت نانو فیبروز و فیبروز

سوزن ها

مهم ترین تفاوت نانو فیبروز و فیبروز در نوع سوزن های مورد استفاده است. سوزن های نانو بسیار نازک هستند و به همین دلیل خطوط ایجاد شده با آنها بسیار ظریف و طبیعی به نظر می رسند. سوزن های فیبروز کمی ضخیم تر هستند و به همین دلیل خطوط ایجاد شده با آنها کمی پررنگ تر و قابل تشخیص تر هستند.

عمق کاشت رنگدانه

در نانو فیبروز، رنگدانه در لایه سطحی پوست کاشته می شود. این امر باعث می شود که خطوط ایجاد شده با نانو فیبروز بسیار ظریف و طبیعی به نظر برسند. در فیبروز، رنگدانه در لایه عمیق تر پوست کاشته می شود. این امر باعث می شود که خطوط ایجاد شده با فیبروز کمی پررنگ تر و ماندگارتر باشند.

ماندگاری

ماندگاری نانو فیبروز حدود 1 تا 2 سال است. ماندگاری فیبروز نیز حدود 1 تا 2 سال است.

هزینه

هزینه نانو فیبروز نسبت به فیبروز بالاتر است.

نتیجه گیری

نانو فیبروز و فیبروز هر دو روش های موثری برای هاشور ابرو هستند. انتخاب روش مناسب به عوامل مختلفی مانند نوع پوست، فرم ابرو و انتظارات فرد بستگی دارد. اگر به دنبال ظاهری کاملاً طبیعی و ظریف هستید، نانو فیبروز گزینه مناسبی برای شما است. اگر به دنبال ظاهری پررنگ تر و ماندگارتر هستید، فیبروز گزینه مناسبی برای شما است.


5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها