هنرآموزان اصفهانی که در پی یادگیری مهارت های آرایشگری هستند دنبال بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان- isfahan- هستند . با وجود گستردگی شهر اصفهان و همچین آموزشگاه های بسیار زیاد فنی حرفه ای ، شاید انتخاب بهترین بسیار دشوار باشد . در واقع مبنا و معیار دقیقی برای این انتخاب وجود ندارد ولی ما در این نوشتار شما را با برخی از این بهترین آموزشگاه های آرایشگری شهر اصفهان اشنا می کنیم بدین صورت که در کارت مجازی آنها ، شما به واتس اپ و پیج اینستاگرام و شماره تماسشان دسترسی دارید و می توانید براحتی مشاوره و قیمت بگیرید . و در ادامه به برخی از دوره های پر طرفدار این آموزشگاه که می توانند درآمد زا باشند اشاره می کنیم .

بهترین آموزشگاه آرایشگری اصفهان
بهترین آموزشگاه آرایشگری اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان

[extpsc id=”26687″]

چرا آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای را انتخاب کنید؟

 • آموزش توسط اساتید مجرب و متخصص: اساتید آموزشگاه های فنی حرفه ای اصفهان همگی از تجربه و تخصص بالایی در زمینه آرایشگری برخوردارند و با جدیدترین متدهای روز دنیا آشنا هستند.
 • دوره های آموزشی جامع و کاربردی: دوره های آموزشی این آموزشگاهها به گونه ای طراحی شده اند که هنرجویان پس از اتمام دوره، به طور کامل برای ورود به بازار کار آماده باشند.
 • ارائه مدرک معتبر: پس از اتمام دوره های آموزشی، به هنرجویان مدرک معتبر فنی و حرفه ای یا بین المللی ارائه می شود.
 • پشتیبانی نامحدود: آموزشگاه های معتبر اصفهان پس از اتمام دوره ها نیز هنرجویان خود را پشتیبانی می کنند و در صورت نیاز به آنها مشاوره ارائه می دهند.
 • فضای آموزشی مجهز و مدرن: آموزشگاه های معتبر اصفهان، دارای فضایی آموزشی مجهز و مدرن است و از بهترین تجهیزات و مواد آرایشی در آموزش ها استفاده می کنند.

مزایای آموزش در آموزشگاههای آرایشگری زنانه اصفهان

بهترین آموزشگاه آرایشگری اصفهان
بهترین آموزشگاه آرایشگری اصفهان
 • یادگیری مهارت های جدید: در این آموزشگاه می توانید مهارت های جدیدی در زمینه آرایشگری یاد بگیرید و یا مهارت های قبلی خود را ارتقا دهید.
 • کسب درآمد: آرایشگری یکی از مشاغل پردرآمد است و شما می توانید پس از اتمام دوره های آموزشی، به طور مستقل یا در آرایشگاه ها مشغول به کار شوید.
 • ایجاد شغل: با یادگیری آرایشگری می توانید برای خودتان شغل ایجاد کنید و به استقلال مالی برسید.
 • افزایش اعتماد به نفس: با یادگیری مهارت های آرایشگری و زیباتر شدن، اعتماد به نفس شما افزایش می یابد

برخی از رشته های آموزشی در آموزشگاههای فنی حرفه ای

 • آموزش گریم و میکاپ: شامل میکاپ عروس، میکاپ لایت، میکاپ مجلسی، میکاپ های فانتزی و …
 • آموزش خدمات مو: شامل کوتاهی مو، رنگ مو، مش و لایت، صاف کردن مو، فر کردن مو و …
 • آموزش ناخن: شامل کاشت ناخن، طراحی ناخن، ترمیم ناخن و …
 • آموزش پیرایش ابرو: شامل هاشور ابرو، تاتو ابرو، میکروبلیدینگ ابرو و …
 • آموزش پاکسازی پوست: شامل فشیال پوست، ماساژ صورت، پاکسازی عمیق پوست و …

شرایط ثبت نام و شروع دوره ها

برای ثبت نام در دوره های آموزشی آموزشگاه منتخب خود می توانید به وب سایت این آموزشگاه از روی کارت مجازی آنها مراجعه کنید و یا با شماره تلفن روی کارت مجازیشان تماس بگیرید.

نمونه کار هنرجویان

برای مشاهده نمونه کار هنرجویان آموزشگاههای منتخب می توانید به وب سایت این آموزشگاه مراجعه کنید و یا از اینستاگرام آموزشگاه دیدن کنید.(اگر وب سایت داشته باشند در کارت مجازی انها ثبت شده است)

بررسی 5 تا از بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه اصفهان

اصفهان یکی از شهرهای بزرگ و پرجمعیت ایران است که به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری و تاریخی، همواره مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی قرار می گیرد. این شهر همچنین دارای مراکز آموزشی متعددی در زمینه های مختلف از جمله آرایشگری زنانه است. در این مقاله، به بررسی 5 تا از بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه اصفهان می پردازیم.

رتبه اول: آکادمی الهه ی ونوس

آکادمی الهه ی ونوس با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه آموزش آرایشگری زنانه، یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه های آرایشگری در اصفهان است. این آموزشگاه با بهره گیری از کادر آموزشی مجرب و با تجربه، دوره های آموزشی متنوعی را در زمینه های مختلف آرایشگری زنانه برگزار می کند.

برخی از مزایای شرکت در دوره های آموزشی آکادمی الهه ی ونوس عبارتند از:

 • استفاده از بهترین مواد و متد روز دنیا
 • آموزش توسط متخصصان مجرب و با تجربه
 • امکان برگزاری کلاس های خصوصی
 • امکان دریافت مدرک معتبر
  اصفهان، سه راه سیمین بعد از پمپ بنزین(به سمت دروازشیراز) مجتمع پاسارگاد آموزشگاه الهه ی ونوس طبقه اول واحد 3
  شماره تماس : 09399283948

رتبه دوم: آموزشگاه آرایشگری زنانه کادوس

آموزشگاه آرایشگری زنانه کادوس با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه آموزش آرایشگری زنانه، یکی دیگر از آموزشگاه های معتبر در اصفهان است. این آموزشگاه با بهره گیری از کادر آموزشی مجرب و با تجربه، دوره های آموزشی متنوعی را در زمینه های مختلف آرایشگری زنانه برگزار می کند.

رتبه سوم: آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو رستمی

آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو رستمی با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه آموزش آرایشگری زنانه، یکی دیگر از آموزشگاه های معتبر در اصفهان است. این آموزشگاه با بهره گیری از کادر آموزشی مجرب و با تجربه، دوره های آموزشی متنوعی را در زمینه های مختلف آرایشگری زنانه برگزار می کند.

رتبه چهارم: آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو نسیم ناظری

آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو نسیم ناظری با بیش از 5 سال سابقه فعالیت در زمینه آموزش آرایشگری زنانه، یکی دیگر از آموزشگاه های معتبر در اصفهان است. این آموزشگاه با بهره گیری از کادر آموزشی مجرب و با تجربه، دوره های آموزشی متنوعی را در زمینه های مختلف آرایشگری زنانه برگزار می کند.

رتبه پنجم: آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو الهام جعفری

آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو الهام جعفری با بیش از 3 سال سابقه فعالیت در زمینه آموزش آرایشگری زنانه، یکی دیگر از آموزشگاه های معتبر در اصفهان است. این آموزشگاه با بهره گیری از کادر آموزشی مجرب و با تجربه، دوره های آموزشی متنوعی را در زمینه های مختلف آرایشگری زنانه برگزار می کند.

عوامل موثر در انتخاب یک آموزشگاه آرایشگری زنانه

در هنگام انتخاب یک آموزشگاه آرایشگری زنانه، باید به عوامل مختلفی از جمله موارد زیر توجه کرد:

 • سابقه فعالیت آموزشگاه: سابقه فعالیت آموزشگاه نشان دهنده تجربه و اعتبار آن است.
 • کادر آموزشی: کادر آموزشی آموزشگاه باید از متخصصان مجرب و با تجربه تشکیل شده باشد.
 • تنوع دوره های آموزشی: آموزشگاه باید دوره های آموزشی متنوعی را در زمینه های مختلف آرایشگری زنانه برگزار کند.
 • امکانات آموزشی: آموزشگاه باید از امکانات آموزشی مناسب و به روز برخوردار باشد.
 • شهریه: شهریه آموزشگاه باید متناسب با کیفیت خدمات ارائه شده باشد.

با توجه به این عوامل، می توان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه را برای خود انتخاب کرد.

نام آموزشگاهآدرس و شماره تماس
آکادمی الهه ی ونوساصفهان، سه راه سیمین بعد از پمپ بنزین(به سمت دروازشیراز) مجتمع پاسارگاد آموزشگاه الهه ی ونوس طبقه اول واحد 3
شماره تماس : 09399283948
آموزشگاه آرایشگری زنانه کادوساصفهان، میدان احمد آباد، خیابان بزرگمهر،
آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو رستمیاصفهان، خیابان خاقانی،
آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو نسیم ناظریاصفهان، خیابان فلسطین، خیابان علامه امینی،
آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو الهام جعفریاصفهان، خیابان چهارباغ عباسی،

شهریه آموزشگاه های آرایشگری چقدر است ؟

شهریه رشته های مختلف با هم متفاوت است . در واقع هر رشته در سه لاین خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی ارایه می گردد که هر کدام قیمتهای خود را دارند. البته این قیمتها در آموزشگاه های مختلف با اندکی تفاوت ارایه می شود که آن هم بیشتر به دلیل داشتن آیتمها آموزشی اضافی و بروز شده است . پس بهتر است که برای شهریه حتما با آموزشگاه های معرفی شده در تماس باشید و استعلام قیمت بگیرید. البته اگر کسی بخواهد همه ی دوره های یا چند دوره را با هم بگذراند معمولا تخفیفاتی برای او در نظر گرفته می شود .

کدام رشته آرایشگری درامد زاتر است ؟

این سوالی است که اکثر اوقات سوال کسانی است که بخاطر درآمد زایی از آن می پرسند تا رشته ای را دنبال کنند که درآمد زا تر باشد . برخی از رشته های آرایشی ممکن است مانند میکروبلیدینگ و … امروزی تر باشند اما چه بسیار ابروکارانی که بیکار هستند . پس معیار را برای خود همیشه ، علاقه و عشق به هنری که دارید بگذارید . اگر در کار خودتان حرفه ای شوید بالطبع درآمد هم خواهد داشت. چه بسیار اپیلاسیون کارانی که درآمدشان از خیلی از رشته های آرایشی بیشتر است .

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه اصفهان هستید، آموزشگاه های معرفی شده از بهترین انتخابها برای شماست. این آموزشگاهها با ارائه دوره های تخصصی و جامع، اساتید مجرب، فضای آموزشی مجهز و مدرک معتبر، شما را به یک آرایشگر حرفه ای تبدیل می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های آموزشی، می توانید به وب سایت آموزشگاه های معرفی شده بر روی کارت مجازی آنها مراجعه کنید و یا با شماره تلفن آنها تماس بگیرید.


0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها